Sākums | Par mums

Mūsu kompānijai ir liela pieredze sētu un žogu izstrādē un montāžā. Betona izstrādājumu, sētu un vārtu ražošana un montāža  - mūsu uzņēmuma pamatvirziens.

Sētu ražošana un montāža.

Ražojam precīzu formu betona produkciju ievērojot sausā betona tehnoloģiju. Salizturīgi un vizuāli skaisti betona izstrādājumi, betona sētas stabi, pasētas, soliņi, betona puķu podi un citi betona dizaina elementi.

Sētu un žogu projektēšana, un izbūve no A-Z.

Ražojam kvalitatīvus teritorijas iebraucamos vārtus un gājēju vārtiņus.

Piedāvājam automātiku gan veramajiem divviru vārtiem, bīdāmiem vārtiem, kā arī sekcijveida garāžas vārtiem.

Koka un metāla posmu ražošana un montāža pēc individuālām skicēm. Produkciju izgatavosim un piegādāsim, ievērojot norunātos termiņus un garantējot izstrādājumu kvalitāti. Betona sētas stabu montāžu veiks profesionāli montāžnieki ar speciāli piemērotu aprīkojumu. Betona izstrādājumu un stabu veidņus izgatavo galdnieki ar ilggadēju darba pieredzi, tādēļ realizēsim jebkuras mūsu klientu vēlmes un idejas.

Jūsu ērtībām piedāvājam arī pilnu teritorijas labiekārtošanu: sākot ar vecā žoga demontāžu, sētas izbūvi līdz pat bruģēšanas darbiem un apzaļumošania. Mūsu traktortehnika ar profesionālu operatoru veiks zemes planēšanas un sniega savākšanas darbus. Protams, visai mūsu ražotajai produkcijai un veiktajiem darbiem dodam garantiju.